top of page

·  İşinizi bütünleştirir!

Workcube ERP, CRM, İnsan Kaynakları, Proje Yönetimi, Fiziki Varlık Yönetimi, İçerik Yönetimi, Intranet, B2B, B2C ve E-ticaret uygulamaları dahil işletmenizde ihtiyaç duyacağınız tüm fonksiyonları bir arada, ortak veri tabanında ve tamamen bütünlüklü bir biçimde size sunar. İşinizi buluta taşır, merkezileştirir ve her aşamasında dijitalleştirir.

·  Mobil Uyumlu ve İnterneti Temel Alan Son Teknoloji

Workcube %100 web tabanlıdır ve browser üzerinde çalışır.  İnternet teknolojilerini temel alır. Açık kaynak kodlu, platform bir uygulamadır. Progressive Web App olarak tasarlanmıştır. Mobil cihazlarda kullanıcılar bir mobil aplikasyon kullanıyormuş gibi Workcube’u kullanırlar.

·  E-Ticarete Hazır ERP ve CRM

Wokcube ile doğrudan ERP ve CRM fonksiyonlarınızla bütünlüklü E-ticaret siteleri kurar ve dinamik biçimde yönetirsiniz. Temel iş sisteminiz online ticaret sisteminiz haline gelir. Online satışlarınızı doğrudan arka ofis operasyonlarınızla bütünleşik ve merkezi olarak yönetirsiniz.

·  7/24 Her Yerden Erişim

Uzaktan erişim, %100 Web tabanlı bir iş yönetim sistemi olan Workcube’ün doğasında bulunan temel bir özelliktir. Çalışanlarınız tüm verilere, iş fonksiyonlarına herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda, internete bağlı herhangi bir cihazdan erişebilir ve işlerini kesintisiz olarak gerçekleştirebilirler.

·  Bulutta ve Sunucuda Esnek Lisanslama

Workcube'ü isterseniz kendi sunucunuzda satın alarak, isterseniz bulut üzerinde kiralayarak kullanabilirsiniz. Workcube işinize, şirket büyüklüğünüze ve bütçenize en uygun lisanslama modelini size sağlar.

·  Çoklu Şirket Yönetimi

Workcube’ün benzersiz teknolojisi tek bir kurulum üzerinde birden çok grup şirketini bir arada yönetmenize ve konsolide raporlar almanıza olanak sağlar. İnsan Kaynakları, Finans ve Muhasebe gibi alanlarda merkezi yönetim imkanı sunarak grup şirketlerinin maliyetlerini düşürür, verimliliğini arttırır.

·  Düşük Sahip Olma ve Sürdürme Maliyeti

Workcube 30’un üstünde farklı kurumsal yazılım çözümünün işlevselliğini barındırır. Her bir yazılım için ayrı ayrı lisans bedeli ödemekten, altyapı yatırımı yapmaktan, bu yazılımları entegre etmenin getirdiği zahmet, zaman kaybı ve maliyetten kurtarır. Yaşatma maliyeti muadili çözümlere oranla çok daha düşüktür.

·  Kolay ve Hızlı Özelleştirme ile İşinize Tam Uyum

Workcube işinizi yazılıma uydurmanızı değil yazılımı işinize en uygun hale getirecek built-in özelleştirme araçlarına sahiptir. Kod yazmaya gerek kalmadan Workcube’ünüzü %80-90 oranında kolayca işinize göre özelleştirebilirsiniz. Bu yetmediğinde açık kaynak kodu üzerinde geliştirim imkanı ileri seviye özelleştirmelerde hız ve esneklik sağlar.

·  %100 Süreç Bazlı Kurgu ve İşleyiş

Workcube’ü diğer yazılım çözümlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri %100 süreç bazlı bir yapıya sahip olmasıdır. Tüm operasyonel ve kurumsal süreçlerin tasarlanabildiği built-in süreç tasarım aracına sahiptir. İş akışlarını kesintisiz hale getirir, düzene sokar. Workcube’deki tüm iş nesneleri, BPM (İş Süreçleri Yönetimi) altyapısı üzerinde çalışır. Süreçleriniz değiştikçe Workcube BPM üzerinde yapacağınız düzenlemeler anında Workcube’ünüzün işleyişini de güncel gereksiniminize uygun hale getirir.

·  Sektörel Deneyim ve Best Practiceler ile Hızlı İmplementasyon

Workcube topluluğunda yer alan tüm Worcube iş ortakları 35’in üzerinde farklı ana ve alt sektörde derin uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Dilerseniz bulunduğunuz sektördeki birden çok implementasyon deneyiminin bir sonucu olarak hazırlanmış Best Practice’ler ile hazır parametreler, yaklaşımlar ve şablonlarla implementasyon süresinde ve maliyetinde belirgin bir azalma sağlarsınız.

·  Kullanıma Hazır Analizler ile Akıllı Raporlama

Çok kriterli listeleme fonksiyonları, 300'ün üzerinde özel ve standard raporları, görsel gücü yüksek dashboard’ları ile Workcube her ekranında size gerçek zamanlı analizler ve içgörüler sunar. Kolay rapor geliştirme özelliği ile büyük verileri anlamlı bilgilere dönüştürür. Zaman ayarlı otomatik raporlar ile çalışan ve yöneticilerinizi düzenli bilgilendirir. Her zaman doğru kararlar almanıza yardımcı olur.

·  İşinizle Birlikte Büyüyen Ölçeklenebilir Yapı

Workcube, iş hacminiz ve çalışan sayınız ne olursa olsun ölçeklenebilir ve yüksek performans gösterebilir bir yapıdadır. İstediğiniz sayıda kullanıcıyı sisteme dahil edersiniz. Workcube’ün teknolojik altyapısı performanstan ödün vermeden hem kullanıcı sayısı hem de veri yükü açısından sınırsız bir ölçeklenme imkanı sunar.

·  Global İş ve Ticarete Tam Uyumlu

Workcube tüm Avrupa ve Asya dillerini destekler. Bir kullanıcı sistemi İngilizce arayüzle kullanırken diğerleri Türkçe, Almanca veya başka bir dilde erişebilirler. Workcube tüm para birimlerini destekler. İşlem bazında aynı anda 3 farklı para birimi ile çalışmaya olanak sağlar.

·  Kullanıcı Dostu

Workcube’ün arayüzü internet kullanıcılarının aşina olduğu buton türleri ve gezinti akışı göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Kullanıcılar tıpkı bir internet sitesini geziyorlarmış gibi Workcube’ü kullanırlar ve kolaylıkla sistemi kavrarlar.

·  Çevik ve Akıllı Hizmet Üreten Geniş Ekosistem

Workcube; çalışanları, iş ortakları, müşterileri, kullanıcıları ve gönüllüleriyle on binlere ulaşan büyük bir topluluktur. Tüm Workcube satış, proje, danışmanlık, geliştirim, eğitim, destek hizmetleri Workcube iş ortaklığı ekosistemi üzerinden müşterilere sunulur. Workcube topluluk üyeleri dijital dönüşüm projelerinizde her biri kendi uzmanlığını ortaya koyduğu proje takımları ile size hizmet üretir. Bu bilgi, birikim ve uzmanlıkların hepsini standart bir çözüm etrafında bir arada bulmanız neredeyse imkansızdır.

bottom of page