top of page
MOS abc teknoloji'nin çelik servis merkezleri ve boru profil fabrikaları için tasarladığı sektörel bir çözümdür.

MOS Demir çelik  ve Metal sektöründe kendini kanıtlamış güçlü bir sektörel çözümdür. Bu çözümümüzle tedarikçi ile yapılan kontratlarınızla başlayan iş süreçlerinizde müşteriye  nihai ürünün teslimine kadar olan süreci baştan başa takip edilebilmektedir. İşlemlerinizden üretim takiplerinize,  uniq olarak qrcode ile takibinize kadar her şeyi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. MOS, işletmenizin ihtiyaçlarına mükemmel bir şekilde uyum sağlayarak size kesintisiz bir operasyon deneyimi sunar. MOS, Müşteri-İş etkileşimini artırarak , her kurumsal yazılımın hedeflediği gibi kurum yöneticilerinin daha doğru ve daha hızlı kararlar almasını sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Birçok veriyi ve süreci bir araya toplayan yapısı, iş süreçlerinin sağlıklı ve daha hızlı gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

MOS, bir çok fonksiyonu ve formülü kendi içerisinde barındırır. Kullanıcı inisiyatifine bırakmadan hesaplamaları yapar.MOS, İnsan müdahalesini ve hatasını minimuma indirmek üzere tasarlanmıştır. MOS'un gelişiminde, kullanıcı deneyimi tasarımı yöntemine (UIX)  sadık kalınmıştır. Kolay ve hızlı veri girişi-işletimi sağlayan kullanıcı dostu arayüze sahiptir.

Fiziki varlıklarınız MOS ile kontrol altında

QrCode ile  uniq stok takibi ile her ürün ve ürün grubunu stok hareketleri üzerinden anında takip edebilirsiniz. Stok durumunuzu anlık olarak görebilir ve kontrol altına alabilirsiniz. MOS, geriye dönük analizler yapmanıza ve stratejik kararlar alırken doğru bilgilere hızlıca ulaşmanıza olanak tanır. Ortak bir veri havuzu sayesinde hatalar en aza iner ve stok yönetimi sorunları tarih olur.

Artık sayım dönemlerinizde asla kaos olmayacak.

Qrcode ile desteklenen sayım sistemimiz ile, Sayım farkları otomatik olarak hesaplanacak ve depolar bazında sisteminizde oluşacaktır.

Ürün Portföyünüz kontrol altında

MOS ile Boy kesme ürünleri, Dilme hattı ürünleri, Trapez, Levha, bant, rulo, plaka, düşük karbon emisyonlu ve magnelis çelik profilleri , güneş enerji sistemleri profilleri, yapı ve çelik konstrüksiyon profilleri, tarım ve sera profilleri, otomotiv profilleri, özel profiller, elektrik ve elektronik profilleri, iklimlendirme profilleri, paslanmaz profiller  gibi birçok ürünün takibini ölçü, kalite, menşei, boy, döküm, seri numarası gibi birçok özelliklerini kolayca takip edebilirsiniz.

Muhasebe sistemlerinize entegrasyon artık dert değil

MOS bilinen ERP ve muhasebe sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Diğer programlarla  entegrasyon için gerekli servis ve port yapısına sahiptir.

Mükemmel Raporlama İmkanı

MOS, içerisinde kendi disipliniyle raporlar oluşturulabilir. Raporların periyodik ve otomatik gönderilmesi sağlanır. Her girilen veri değerlidir ve raporlanabilir.İş zekası araçları ile entegre  olarak başırılı bir şekilde çalışabilmektedir.

MOS size satış ve satın alma tekliflerinizi, siparişlerinizi, üretiminizi ve fason işlemlerinizi takip etme olanağı sunar. İrsaliye ve fatura basma işlemleri de birkaç tıklama ile halledilir. Ayrıca, oluşan kantar farklarını görüntüleyebilir , fire takibini yapabilirsiniz.

MOS ile Geleceğinizi Şekillendirin

MOS ile işletmenizin geleceğini şekillendirin. Kendinizi endişelerden ve karmaşıklıklardan kurtarın. MOS, size daha verimli bir işletme yönetimi sağlayarak işlerinizi büyütmeye ve başarıya ulaşmaya odaklanmanıza yardımcı olur.

 

Metal sektörünün ihtiyaçlarına yönelik mükemmel bir çözüm arıyorsanız, MOS sizin için burada. İşletmenizi daha iyi yönetmek için MOS ile tanışın ve sektördeki rekabetin bir adım önünde olun.

MOS abc teknoloji'nin çelik servis merkezleri ve boru profil fabrikaları için tasarladığı sektörel bir çözümdür.
bottom of page