top of page
Hakkımızda

1997 yılında kurulan B&B Bilişim ile başlayan Yazılım Destek ve Yazılım danışmanlığı konusunda uzmanlaşan kadromuzla,2008 yılında ABC Teknoloji markası altında geçmişin deneyimlerini de yanında taşıyarak yeni bir oluşumla faaliyetlerimize başladık.

Kuruluşundan bu yana Yazılım Danışmanlığı ve Desteği konusunda en kıymetli odak olarak gördüğümüz “Müşterilerimize” zamanında, eksiksiz ve TAM hizmetleri ulaştırmanın gayreti içerisinde olduk. Her geçen gün artan “memnun müşteri” portföyümüz ile, sürekli ve baş döndürücü hızda gelişen yazılım dünyasını takip etmekte ve müşterilerimize uygun çözümleri sunmaktayız.

Kurumların ürün ve hizmetlerini müşterisine ulaştırırken, rekabetin ana unsurları “Zaman-Maliyet-Kalite” konularında beklentilerini yukarı taşımalarına yardımcı olan çözümler üretmekteyiz.

Çalıştığımız kurumların işindeki farkındalığını artırmak, hızlı ve doğru kararlar almasını sağlamak ve rekabet gücünü arttıran veri ve bilgilere hızla ve kolayca ulaşmalarını sağlayan karar destek sistemleri kurgulamaktayız.

Deneyimli ve uzman kadrosu eliyle, önemli projeleri hayata geçiren firmamız, Müşterilerinin gelişen ve oluşan ihtiyaçlarına paralel olarak, konusunda uzman çalışanları ile bu ihtiyaçlara cevap verecek yatırımları yapmaktadır.

Kurumsal Kaynak Planlama yazılımlarının bütün süreçlerinde, iş ortaklığını yaptığı ulusal ve uluslararası yazılımlar ile çözümler üreten ABC Teknoloji, Müşterilerine özel yazılım çözümleri ile de sektöründe bölgesinde “İZ” bırakmayı hedeflemektedir.

“Çizgi sözlük tanımına göre “Çizilerek ya da çeşitli yollarla oluşmuş “iz” “ olarak tanımlanır,
Bizde Çizgimizi; Birikim, Tecrübe ve Memnun Müşteriler yoluyla İZ bırakmak olarak görüyoruz…

                                          

                                                                                                                                         Abc Teknoloji / Kasım 2008

bottom of page